Aktuálně:

Projektový tým » Druhá světová válka » Poválečné období » Umění v dějinách města » Kalendáře »

Závěrečný festival
12. 9. 2013, Jiříkov

Ve čtvrtek 12. 9. 2013 se v prostorech jiříkovského kláštera uskutečnil závěrečný festival k projektu. Po třech letech společné práce učitelů a žáků Gymnázia Varnsdorf a Lužickosrpského gymnázia Budyšín byly veřejnosti představeny výstupní materiály projektu v podobě kalendáře, publikace, sborníku a pracovních listů, které představují odkrývání historických a kulturních zajímavostí se zohledněním hodnotových měřítek obou národů a národnostních skupin. Dále byl v praxi ověřen unikátní studijní e-learningový materiál v prostředí moodle, kde vedle rozsáhlého studijního materiálu jsou k dispozici testy a pracovní listy pro ověřování vědomostí především z období druhé světové války a poválečného období, které se vztahují prioritně k regionu obou projektových partnerů.
rámci festivalu byly při společné prezentaci představeny jednotlivé pracovní dílny a následně byl program věnován představení těchto jednotlivých pracovních dílen prostřednictvím workshopu. Závěr festivalu patřil společnému neformálnímu posezení.

presenční listina 1»    presenční listina 2»    presenční listina 3»    presenční listina 4»    presenční listina 5»    presenční listina 6»    presenční listina 7»   
presenční listina 8»    presenční listina 9»    presenční listina 10»    presenční listina 11»    presenční listina 12»    presenční listina 13»    presenční listina 14»   
presenční listina 15»    presenční listina 16»    presenční listina 17»    presenční listina 18»    presenční listina 19»    presenční listina 20»    presenční listina 21»   
presenční listina 22»    presenční listina 23»    presenční listina 24»   


celá fotogalerie »